Maveriks Vinjaless uzvar Emilija-Romagna GP, kļūstot par sesto dažādo sacīkstes uzvarētāju 2020. gada sezonā.

Žuans Mirs izcilā braucienā iegūst otro vietu, sacīksti sākot no 11. pozīcijas. Pols Espargaro gūst trešo vietu pēc Kvartararo soda par trases robežu neievērošanu.

Fabio Kvartararo atkārtoti ieguva brīdinājumus par trases robežu neievērošanu, kas pārvētās par soda laiku sacīkstes pēdējā aplī, kad bija iesaistīts spraigā cīņā par otro vietu. Pēc soda laika pielikšanas francūzis ierindojās ceturtais, kamēr Pols Espargaro atguva goda pjedestāla vietu, kuru Kvartararo un Mirs sacīkstes laikā bija atņēmuši.

Frančesko Bagnaja bija ceļā uz savu pirmo MotoGP uzvaru, apsteidzot Maveriku Vinjalesu otrajā aplī par sacīkstes vadību, kur arī palika līdz 20. aplim, kad nespēja savaldīt motociklu un izstājās no sacīkstes. Džeku Mileru piemeklēja līdzīgs liktenis, austrālieti pievīla viņa ‘Ducati’ motocikls un nācās izstāsties. Arī mājiniekam Valentino Rossi neizdevās finišēt sacīksti, septiņkārtējais MotoGP čempions no motocikla krita jau sacīkstes otrajā aplī.

Andreas Dovisioso gūst čempionāta vadību ar 84 punktiem, lai gan sacīksti finišēja vien astotajā pozīcijā. Maveriks Vinjaless ierindojas otrais, kamēr Fabio Kvaratararo paliek trešais, lai gan abiem ar Vinjales vienāds punktu skaits – 83. Žuans Mirs ceturtais sacīkstē par čempiona titulu ar 80 punktiem.