Trīskārtējais Daytona 500 uzvarētājs un šīs sezonas NASCAR čempionāta vicelīderis Denijs Hamlins kopā ar vienu no visu laiku izcilākajiem basketbolistiem Maiklu Džordanu izveidojis jaunu autosacīkšu komandu.

Lai gan vienības nosaukums vēl nav oficiāli apstiprināts, zināms, ka tās sastāvā startēs Bubba Volass, kurš šosezon ir vienīgais melnādainais NASCAR braucējs. Jau iepriekš bija zināms, ka šī gada beigās Volass pametīs “Richard Petty Motorsports” komandu, kur startēja trīs sezonas, kuru laikā pie uzvarām gan neizdevās tikt. Zināms, ka vienošanās ar Volasu panākta uz vairākām sezonām.

Noprotams, ka NBA leģenda Maikls Džordans darbosies kā komandas īpašnieks, Hamlina pārvaldībā uz neliela daļa komandas, kamēr viņš pats turpinās startēt “Joe Gibbs Racing” komandā, kur aizvadījis visu savu profesionālo karjeru.

“F1LV

Jaunizveidotā komanda ieņems “Germain Racing” vietu, kas šogad čempionātā startē ar vienu mašīnu, ko vada Tajs Dilons. Paredzams, ka vienība savai sacīkšu mašīnai izmantos 23. numuru, kas rotāja Džordana kreklu, kamēr viņa pārstāvētā Čikāgas “Bulls” komanda dominēja NBA.

Nav zināms, vai Džordana komanda sadarbosies ar “Chevrolet”, “Honda” vai “Toyota”.

Tikmēr Džordana bijušais mārketinga vadītājs Džefersons Slaks kļuvis par Formula 1 komandas “Racing Point” (turpmāk “Aston Martin”) komerciālā menedžmenta vadītāju. Savulaik Slaks darbojās arī kā futbola kluba Milānas “Inter” izpilddirektors.