Foto: Lewis Hamilton Twitter

Žurnāls “Time” iekļāvis “Mercedes” F1 komandas braucēju Luisu Hamiltonu starp 100 pasaules ietekmīgākajiem cilvēkiem, kuru vidū atrodami arī politiķi, mūziķi un aktīvisti dažādās jomās. Hamiltons pēdējo gadu laikā arvien izteiktāk pauž savu nostāju dažādos jautājumos, aktīvi atbalstot dažādas kustības, kas saistītas ar melnādaino personu tiesību aizstāvēšanu, dabas aizsardzību un vegānisma kustību. Kopumā šai sarakstā iekļauti četri profesionāli sportisti.


Neraugoties uz Covid-19 saslimstības rādītāju kāpumu Eiropā, Eifela Grand Prix organizatori paredz pārdot 20 tūkstošus biļešu uz 11. oktobrī paredzētājās Formula 1 sacīkstēm Nirburgringas trasē. Tribīnes tiks sadalītas nelielos sektoros, pa četrām sēdvietām katrā, lai nodrošinātu sociālo distancēšanos. Ļoti ierobežotā skaitā pirmais posms ar skatītājiem šosezon notika Mudžello trasē pirms pusotras nedēļas, kamēr uz Turcijas Grand Prix 40 tūkstoši biļešu tika pārdotas tikai sešu stundu laikā.


“F1LV

“Mercedes” komandas tehniskais vadītājs Džeimss Alisons izteicis interesantu piedāvājumu, kā padarīt F1 sacīkstes aizraujošākas: “Visi apkārt mani ienīdīs un zinu, ka Toto noteikti neatbalstīs šādu ideju, bet es teiktu, ka ir jāatbrīvojas no zilajiem karogiem. Ātrākajām mašīnām tas sacensības padarīs murgainākas, jo, apdzenot lēnākas mašīnas pa apli, neviens vairs tevi nelaistu garām, bet vieta būtu jāizcīna pašiem. Tas padarītu katru posmu interesantu. Komandām nāktos veidot aliances vienai ar otru, kā arī jāuztraucas, ja tavas attiecības ar kādu citu ir pasliktinājušās, kas padarītu arī politisko situāciju intriģējošāku. Mūsu komandai tā būtu katastrofa, bet sportam ilgtermiņā nāktu par labu.