Fernando Alonso šodien pirmoreiz pusotra gada laikā sēdies pie Formula 1 mašīnas stūres, aizvadot filmēšanas dienu ar šī gada “Renault” modeli Barselonas trasē. Filmēšanas dienās atšķirībā no testu dienām ir ļoti strikti ierobežojumi gan ātrumam, gan veicamajai distancei, tādēļ Alonso trasē pavadīja tikai 100 kilometrus. Lai gan adaptēšanās prasa laiku, divkārtējais čempions ir pārliecināts, ka spēs ieiet ritmā daudz ātrāk kā ar savām divām iepriekšējām sacīkšu mašīnām no IndyCar un Dakaras rallijreida, jo F1 ir čempionāts, kurā viņš pavadījis gandrīz divas desmitgades. Alonso norāda, ka pie daudz niansēm vēl jāpiestrādā, kaut vai fiziskās kondīcijas. “Pēc 100 kilometru veikšanas kaklam viss ir kārtībā, taču rītdien redzēšu, vai tas nesāp. Pagaidām nevaru sūdzēties, taču jāturpina gatavošanās,” piebilst Alonso.


Helmuts Marko neslēpj, ka svētdienas varonis Niko Hulkenbergs ir viens no kandidātiem uz vietu “Red Bull” komandā 2021. gada sezonai. Marko atklājis, ka Hulkenbergs jau tika uzrunāts gadījumam, ja nāktos aizvietot Aleksu Albonu, kura Covid-19 tests sniedza nenoteiktus rezultātus, taču atkārtotais tests izrādījās negatīvs. Marko no kandidātu loka neizslēdz arī Serhio Peresu. Austrietis neslēpj, ka, piesaistot kādu “AlphaTauri” braucēju, caurumu nebūtu viegli aizlāpīt, jo šobrīd viņu jauniešu sistēmās neesot neviens pilots, kurš varētu sēsties “Red Bull” junioru komandas mašīnā. Marko gan uzsver, ka galvenā nozīme lēmuma pieņemšanā būs Albona sniegumam turpmākajos posmos.


“F1LV

Sebastians Fetels paziņojis, ka, neraugoties uz uzvaru rekorda atkārtošanu, viņš joprojām uzskata Mihaelu Šūmaheru par labāku braucēju nekā Luisu Hamiltonu. “Šis uzvaru skaitlis allaž bija manā galvā un domāju, ka tas nekad netiks panākts, taču varam būt diezgan droši, ka Luiss to pārspēs. Jebkurā gadījumā Mihaels allaž būs mans varonis. Viņā bija kas tāds, ko neesmu redzējis nevienā citā braucējā,” stāsta Fetels. “Vēroju Šūmaheru, kad vēl biju bērns. Ar Luisu tā nav, jo kopīgi sacentāmies. Situācija ir atšķirīga. Varbūt pēc 10, 15 vai 20 gadiem apbrīnošu vairāk. Kamēr esmu aktīvs, protams, lielāku uzmanību veltu sev, nevis citiem.