Portugāles pirmos treniņus ‘Mercedes’ aizvadīja pārliecinoši, Botass ar Hamiltonu piektdienu uzsāk ar 1-2, Verstapens trešais, vairāk kā četras desmitdaļas aiz Hamiltona.

Jau treniņu sākumā sacīkšu kontrole stingri nostādīja trases robežas, it īpaši 4. un 15. līkumā, kur minimāla izbraukšana no trases sekmējās ar izdzēstu apļa laiku. Karloss Sainss pirmais krita nežēlastībā, spāņu pilota pirmie divi mēģinājumi tika noņemti no rezultātu tabulas.

“F1LV

Pirmie treniņi gan vairāk strādāja kā iepazīšanās ar trasi, Formula 1 spēkrati Algarves trasē izbrauc pirmo reizi, un braucēji saskārās ar vairākām problēmām, sūdzējās par zemu saķeri.

Šārls Leklērs aizvadīja lielisku pirmo piektdienas sesiju ar jaunu dzinēju, kā arī uzlabotu aerodinamikas paketi, finišējot ceturtais, taču komandas biedrs Fetels nespēja uzstādīt pietiekami ātru apli priekš TOP10.

‘Red Bull’ vienībai šis nebija no vieglākajiem treniņiem, Makss Verstapens vairākas reizes apgriezās, kā arī saskārās ar nelielu dūmu mākoni no bolīda izplūdes sistēmas. Aleksandrs Albons finišēja piektais vien divas desmitdaļas aiz komandas biedra.

Portugāles Grand Prix – 1. treniņiImage