Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool

“Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners paziņojis, ka komanda neveiks rokādes un šogad saglabās Aleksu Albonu sastāvā līdz pašām sezonas beigām, norādot, ka šis viņam ir tikai otrais gads čempionātā, tomēr tuvākie posmi, it īpaši šīs nedēļas sacīkstes Imolā, spēlēs lomu lēmuma pieņemšanā par 2021. gadu. Ja Albons tiks aizvietots, to neveiks junioru komandas “AlphaTauri” braucējs Pjērs Gazlī, jo Helmuts Marko ir paziņojis, ka Gazlī arī nākamgad paliks “AlphaTauri” vienībā, kamēr viņa komandas biedrs tiks nosaukts ne vēlāk kā Bahreinas posma laikā.


Formula 1 pamazām sāk ieskicēt nākamā gada kalendāru, kas iespēju robežās atgriezīsies ierastajās sliedēs pēc 13 posmu atcelšanas šogad. Sezona, visticamāk, sāksies 21. martā Austrālijā, bet galvenās izmaiņas skars Nīderlandes posma pārcelšanu uz rudeni, Saūda Arābijas GP iekļaušanu kalendārā, kā arī Brazīlijas posma pārcelšanos no Interlagosas uz Rio de Žaneiro, lai gan dabas aizstāvji ar Luisu Hamiltonu priekšgalā kritizē šādu ieceri. Tikmēr pirmssezonas testos vismaz viens cikls varētu tikt pārcelts uz Sakiras trasi Bahreinā.


“F1LV

Felipe Masa atzinis, ka viņam neesot viegli salīdzināt savus bijušos cīņubiedrus Mihaelu Šūmaheru un Luisu Hamiltonu, jo viņš nekad nav braucis vienā komandā ar Hamiltonu, tomēr brazīlietis norāda, ka Šūmahers esot bijis spēcīgāks no tehniskā aspekta, daudz detalizētāk cenšoties izprast mašīnas darbību no inženieriem, kamēr Hamiltonam ir lielāks dabas dotais talants, ko lieliski varēja redzēt jau Luisa debijas sezonā 2007. gadā, kad viņš vienādās mašīnās pieveica Fernando Alonso.