Džordžs Rasels paliks “Williams” komandas sastāvā arī 2021.gada sezonā neskatoties uz pēdējo nedēļu spekulācijām par viņa iespējamo aizvietošanu.

Jau jūlijā “Williams” apstiprināja savu pilotu sastāvu nākamai sezonai – Džordžs Rasels un Nikola Latifi, tomēr pēc tam Grūvā bāzētā komanda tika pārdota jauniem īpašniekiem – “Dorilton Capital”.

Pēdējās nedēļās parādījās informācija par Serhio Peresa iespējamo pievienošanos komandai Rasela vietā, kas dotu komandai papildus finansiālu ieguvumu. Kamēr jaunie īpašnieki nesteidzās ar šo baumu noliegšanu, pats Rasels bija pārliecināts par savu līgumu un viņam ir izrādījusies taisnība.

“F1LV

Pirms gaidāmā Emīlijas-Romanjas GP posma Imolas trasē komandas vadītājs Saimons Robertss apstiprināja, ka abi piloti paliks komandā arī uz 2021.gada sezonu.

Pats Rasels pēc Portugāles posma paziņoja, ka gaida skaidrojumu no komandas vadības par savu nākotni un norādīja, ka furoru ap viņa iespējamo aiziešanu no komandas ir sadījusi “Peresa nometne”, kas spēlē politiskās spēles, cenšoties meksikāni iekārtot kādā komandā uz 2021.gadu.