Pietro Fitipaldi nākamās nedēļas Sakhīras Grand Prix debitēs Formula 1 ar ‘Haas’ komandu, aizstājot Romānu Grožānu, kurš pēc smagās Bahreinas GP avārijas guvis rokas apdegumus un nespēs piedalīties. 

Pietro Fitipaldi, kurš šobrīd pilda ‘Haas’ komandas rezerves braucēja lomu, ir divkārtējā Formula 1 čempiona Emersona Fitipaldi mazdēls, piedalījies IndyCar, Super Formula, WEC čempionātos, kā arī gājis caur ‘Ferrari’ braucēju akadēmiju.

“F1LV

“Pietro brauks ar VF-20, viņš jau ir pazīstams ar mums, bijis daudz apkārt komandai pēdējās divās sezonās kā testu un rezerves braucējs. Tas ir pareizais lēmums un, protams, laba iespēja viņam. Viņš ir bijis pacietīgs un vienmēr gatavs šādai iespējai, tagad tā ir pienākusi,” par jauno braucēju izteicās ‘Haas’ komandas galva Gunters Steiners.

Fitipaldi par nākamās nedēļas sacīksti izteicās pārliecinoši:” Šosezon esmu bijis daudz kopā ar komandu gan sacīkšu nedēļās trasē, gan strādājot ar simulatoru, esmu pazīstams ar komandas darbībām Grand Prix nedēļu nogalēs. Būs aizraujoši pirmo reizi karjerā startēt Formula 1. Centīšos, cik spēju un nevaru sagaidīt piektdienas treniņus.”