Šogad Sebastians Fetels ir vienīgais Vācijas pārstāvis F1 čempionātā, tomēr jau nākamgad tajā startēs arī Miks Šūmahers. Miks, tāpat kā viņa tēvs Mihaels, Sebam ir kas vairāk kā tikai tautietis…

Miks ir lielisks puisis. Protams, man ir īpaša saikne ar viņa tēvu. Žēl, ka Mihaels nespēj piedzīvot Mika progresu pēdējos gados un viņa soļus Formula 1 virzienā,” norāda Fetels, kuram septiņkārtējais pasaules čempions bija lielisks mentors.

Man viņš ļoti patīk. Savā starpā saprotamies lieliski un es labprāt izstāstu viņam visu, ko zinu. Es redzēju daudz vairāk sacīkšu, kurās viņa tēvs uzvar, nekā viņš varēja redzēt manas uzvaras,” uzsver Sebastians Fetels, kurš no 2010. līdz 2013. gadam četras sezonas pēc kārtas kļuva par čempionu, braucot “Red Bull” komandā.

Skatoties uz viņu, es redzu cilvēku, kuram varu palīdzēt ar lietām, kurām pats gāju cauri savas karjeras laikā. Manuprāt, viņam ir ļoti svarīgi atrast pašam savu ceļu un doties pa to. Protams, tikpat ļoti, cik Mihaela teiktais palīdzēja man, kad prasīju padomu, es vēlos nodot šīs zināšanas tālāk Mikam.

Mihaels Šūmahers joprojām turpina rehabilitācijas procesu pēc 2013. gada izskaņā gūtajām galvas traumām, slēpojot Alpos. Jaunumi par viņa veselības stāvokli nav publicēti jau ilgāku laiku, taču tuvi draugi un kolēģi regulāri apciemo Šūmaheru viņa ģimenes mājās.

Jau vēstījām, ka nākamsezon “Haas” Formula 1 komandu pārstāvēs Mihaela Šūmahera dēls Miks, kurš šai nedēļas nogalē cīnās par titulu Formula 2 čempionātā.