Lieliskas ziņas visiem septiņkārtējā pasaules čempiona Luisa Hamiltona atbalstītājiem – britu braucējs ir veicis nepieciešamo skaitu negatīvo Covid-19 testu, līdz ar to varēs piedalīties šonedēļ gaidāmajās sacīkstēs Abū Dabī.

“Mercedes” komanda apstiprinājusi, ka tās līderis Hamiltons var pamest Bahreinu un doties uz Abū Dabī, lai sezonas pēdējā posmā palīdzētu komandai noslēgt gadu uz pozitīvas nots pēc palikšanas bez pjedestāla Sakiras GP.

Līdz ar to Džordžam Raselam šai nedēļas nogalē nāksies atgriezties sev ierastajā “Williams” komandā, kuras sastāvā viņš pavadījis divus gadus un startēs tur arī nākamgad. Tikmēr Džekam Eitkenam līdz savam otrajam F1 startam būs japaciešas, ja tāds vispār pienāks.

“F1LV

Covid-19 izslimošanas laikā Hamiltons izjuta simptomus, tomēr ārstēšanās process aizritēja samērā mierīgi. Viņš kļuva par trešo aktīvo F1 braucēju, kurš šogad inficējies ar koronavīrusu. Sezonas gaitā sacīkstes nācās izlaist arī Sakiras GP uvarētājam Serhio Peresam un Turcijas GP pole position ieguvējam Lensam Strolam.