“Red Bull” ir parakstījuši līgumu ar Serhio Peresu uz 2021.gada sezonu un līdz ar to nomainīs Aleksu Albonu, kurš šogad nespēja izrādīt konkurenci komandas līderim Maksam Verstapenam.

Kamēr Alekss Albons sezonu noslēdza ar diviem pjedestāliem un 7.vietu pilotu kopvērtējumā, Serhio Peress ar lēnāku mašīnu un izlaižot divus posmus COVID19 dēļ, spēca izcīnīt ceturto vietu pilotu kopvērtējumā un gūt pārsteidzošu uzvaru Sakiras GP izcīņā.

“Mēs ilgi domājām par šo lēmumu, jo Alekss ir ļoti vērtīgs mūsu komandas loceklis,” paziņoja Kristians Horners. “Viņš paliks komandā kā testu un rezerves pilots un galvenokārt strādās pie 2022.gada mašīnas attīstīšanas.”

Līdz ar 30 gadus vecā Serhio Peresa pievienošanos “Red Bull” komandai, oficiāli brīva pilota vieta palikusi tikai “Mercedes” komandā, kas visdrīzāk tuvākajā laikā apstiprinās Luisu Hamiltonu.

“Mēs esam izvērtējuši visus snieguma rādītājus un nolēmām, ka Serhio Peress ir īstais pilots, kuru likt blakus Maksam Verstapenam 2021.gada sezonā,” turpināja Horners.

Peress tādējādi kļūs par pirmo pilotu, kuru “Red Bull” izvēlas ārpus savas jauno pilotu akadēmijas kopš 2007.gadā vienībai no “Williams” pievienojās Marks Vēbers.