“Alfa Romeo” vadītājs Frederiks Vasūrs ir neizpratnē, kāpēc “Ferrari” ir izvēlējušies Miku Šūmaheru ielikt “Haas” komandā, kas ir otra vienība, kura startē ar “Ferrari” jaudas agregātiem.

“Tas mani pārsteidz, bet varbūt “Ferrari” redz jēgu likt Miku “Haas” un saglabāt Džiovinaci pie mums lai nodrošinātu komandas stabilitāti,” paziņoja francūzis. “Taču droši es to nezinu.”

Nav izslēgts, ka notikumi varētu būt saistīti arī ar politiskiem notikumiem komandu starpā, jo “Alfa Romeo” sava sadarbībā pamazām attālinās no “Ferrari”, kamēr itāļu sadarbība ar mazo amerikāņu komandu kļūst aizvien ciešāka. Gatavojoties izmaksu ierobežošanai, “Ferrari” arī vienu no saviem vadošajiem tehniskajiem cilvēkiem Simoni Restu, kurš iepriekš operēja “Alfa Romeo” sastāvā, ir piekomandējuši Mikam Šūmaheram līdz uz “Haas” komandu.

“F1LV

“Tas ir vēl viens ļoti sarežģīts jautājums un dažkārt lietas vienkārši nav izskaidrojamas,” paziņoja Vasūrs, kurš iepriekš īsu brīdi pavadīja “Renault” F1 komandā, bet vēl pirms tam bija ļoti veiksmīgās zemāko formulu sēriju komandas ART vadītājs. “Mēs esam piesaistīti “Ferrari” līdz 2021.gada izskaņai. Tad mums jāsāk pētīt situācija, jo jaunais līgums būs jāslēdz no 2022. līdz 2026.gadam ar jaunajiem modeļiem. Mēs nevaram apgalvot, ka arī jaunais līgums būs ar “Ferrari”, jo tas ir kā laulībā – nav garantijas, ka Tu paliksi laulībā ar vienu sievieti līdz mūža galam. Līdz šim “Ferrari” ir bijis solīds partneris.”

Kad Vasūram tika jautājs par “Ferrari” nopietnajām problēmām ar jaudas agregāru 2020.gada sezonā, francūzis atbildēja: “Tā ir jūsu interpretācija, bet īpaši oponēt es nevaru. Ja neskaita izturību, mēs nevaram būt apmierināti ar rezultātiem, bet pašiem “Ferrari” šī sezona noteikti bija pilnīga katastrofa.”