“Aston Martin” komanda atteiksies no rozā krāsas, kas pēdējos gados raksturoja “Racing Point” komandu un startēs britu sacīkšu zaļā krāsojumā, bet par komandas titulsponsoru kļuvusi “Cognizant” kompānija.

Esmu apņēmības pilns palīdzēt komandai sasniegt augstvērtīgus rezultātus…

Komandas jaunais krāsojums tiks pilnvērtīgi prezentēts februārī, bet šobrīd jau ir skaidrs, ka vienība adaptēs britu sacīkšu zaļo krāsu, kas bija raksturīga “Aston Martin” sacīkšu mašīnām 50tajos un 60tajos gados.

“F1LV

Tāpat ir ticis apstiprināts, ka komanda ir parakstījusi vairāku gadu vienošanos ar amerikāņu IT konsultāciju kompāniju “Cognizant Technology Solutions”. Iepriekšējais sponsors BTW vairs neturpinās finansiāli atbalstīt komandu, tomēr būs viens no vienības partneriem.

“Man priekšā ļoti daudz darba un tuvākajos mēnešos jāatklāj daudz jauna,” komandas un “Cognizant” sadarbības paziņošanas pasākumā skaidroja četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels.

“Esmu apņēmības pilns palīdzēt komandai sasniegt augstvērtīgus rezultātus. Ilgi nebūs jāgaida līdz klāt būs pirmais posms un mēs pieredzēsim to, kā slavenais brends atgriežas tur, kur viņam ir jābūt.”