Makss Verstapens ir paziņojis, ka viņš gatavojas ‘iznīcināt’ savu jauno komandas biedru Serhio Peresu, kurš šajā sezonā nomainīs Aleksu Albonu “Red Bull” komandas sastāvā.

Pieredzējušā Peresa ierašanās “Red Bull” vienībā tiek gaidīta ar lielu nepacīetību arī no līdzjutēju puses, kamēr Helmuts Marko norādīja, ka meksikānis atnesis līdz arī finansiālus bonusus: “Mūsu “Paddock Club” biļetes uz Meksikas GP tika izpārdotas 5 minūtēs pēc paziņojuma par Serhio pievienošanos komandai.”

Tostarp komandas līderi Maksu Verstapenu uztrauc sava reputācija un viņš to vēlas nostiprināt, ierādot vietu arī pieredzējušajam Peresam.

Kā mans tēvs vienmēr ir teicis – tev ir ‘jāiznīcina’ savs komandas biedrs…

“Galarezultātā es esmu pārspējis visus komandas biedrus un tā plānoju turpināt,” Verstapens paziņoja intervijā “Ziggo Sport”. “Kā mans tēvs vienmēr ir teicis – tev ir ‘jāiznīcina’ savs komandas biedrs.”

Verstapens norādīja, ka 30 gadus vecajam Peresam būs tieši tādas pašas tehniskās iespējas komandā kā viņam un arī Helmuts Marko paziņoja, ka “Red Bull” negatavojas nominēt komandas 1.numuru.

“Protams, man ir jābūt ātrākam par manu komandas biedru,” skaidroja Verstapens, kurš uzsācis romantiskas attiecības ar Kelliju Pikē – Nelsona Pikē meitu un bijušo Danilas Kvjata draudzeni un bērna māti. “Es zinu, ka Serhio plāno darīt tieši to pašu. Tas ir labi, jo tas ir vienīgais veids, kā veicināt komandas progresu. Tieši tā tas bija mums ar Danielu Rikardo.”

Serhio Peress šobrīd atrodas Meksikā un ieceļošanas ierobežojumi Lielbritānijā viņam liedz ierasties “Red Bull” bāzē, lai sāktu gatavošanos sezonai komandas simulatorā.

“Par to, cik labi ir mūsu piloti salīdzinājumā ar Hamiltonu un Botasu mēs zināsim tikai sezonai sākoties,” paziņoja Marko. “Tomēr Peresa sniegums ievērojami uzlabojās sezonas otrajā pusē un viņš vienmēr bija lieliskās pozīcijās, lai cīnītos par augstām vietām. Mēs ceram no viņa sagaidīt tieši to pašu.”