Dramatiski noslēgušās Deitonas 24 stundu sacīkstes. Bijušajam F1 braucējam Kevinam Magnusenam “Chip Ganassi Racing” komandā ar “Cadillac DPi” bija izdevība izcīnīt uzvaru jau savā izturības sacīkšu debijā, taču 7 minūtes pirms finiša cerībām punktu pielika caura riepa. Tā rezultātā ekipāža, kuru pārstāvēja arī IndyCar leģenda Skots Diksons un Rengers van der Zande, samierinājās ar piekto vietu. Taču ar to vēl viss nebija galā – 4 minūtes pirms finiša sekoja izšķirošais manevrs cīņā par uzvaru. Pie triumfa tika “Wayne Taylor Racing” komanda ar “Acura ARX” mašīnu, ko pilotēja Alekss Rosi, Elio Kastronevess, Rikijs Teilors un Filipe Albukerke. Šis bija “WeatherTech SportsCar” čempionāta pirmais posms un vienīgais, kas risinās veselu diennakti.


Izmantojot sociālo mediju platformas, “AlphaTauri” braucējs Pjērs Gazlī kļuvis par trešo F1 pilotu, kurš starpsezonā inficējies ar Covid-19 vīrusu. Pirms tam to izslimoja arī Šarls Leklērs un Lando Noriss, bet 2020. gada sezonas gaitā vīrusa dēļ sacensības nācās izlaist Serhio Peresam, Lensam Strolam un Luisam Hamiltonam. Gazlī šo laiku pavadīja treniņnometnē Dubaijā. Pagaidām Gazlī neizrāda nopietnus simptomus un treniņprocesu jaunajai sezonai turpina pašizolācijā.


“F1LV

Gaidot F1 sezonu, uzsākts virtuālais čempionāts. Pirmajā posmā Austrijā piedalījās vairāki gan aktīvie, gan bijušie Formula 1 braucēji. Pirmajos apļos no konkurentiem aizbēga abi “Ferrari” jaunie talanti Markuss Armstrongs un Artūrs Leklērs. Viņiem sekoja leģendārā Emersona Fitipaldi mazdēli Enzo un Pietro. Uz boksu apmeklējuma rēķina Enzo Fitipaldi pakāpās uz otro vietu, bet astoņus apļus pirms finiša apdzina arī Šarla Leklēra jaunāko brāli. Pēdējos apļos Leklērs nesekmīgi centās atgūt līderpozīciju. Vairāku sodu dēļ Leklērs pēc finiša tika atbīdīts uz trešo vietu aiz Stofela Vandūrna.