Vācu prese ziņo, ka Luiss Hamiltons un “Mercedes” komanda beidzot ir vienojušies par līgumu un tagad tikai jāgaida oficiālais paziņojums.

Dīvainā situācija, kad septiņkārtējam pasaules čempionam joprojām nav līgums, beidzot būs noslēgusies ar parakstītu vienošanos, kas apmierinās abas puses. Pēc visa priežot, Hamiltona alga paliek iepriekšējā līmēnī – 40 miljoni eiro gadā, bet “Mercedes” ir nākuši pretim britu pilotam, atļaujot viņam piesaistīt divus personīgos sponsorus, kuru logo varēs izvietot uz ķiveres un kombinezona.

Turklāt aizvien vairāk tiek runāts par to, ka Luisam Hamiltonam būs teikšana par to, kas ir viņa komandas biedrs sākot ar 2022.gada sezonu. Aizkulisēs tā tiek saukta par ‘Verstapena klauzulu’. Nav noslēpums, ka Makss Verstapens ir Toto Volfa vēlmju sarakstā, tomēr Hamiltons ļoti iespējams varētu novilcināt holandieša pievienošanos “Mercedes” komandai. To vajadzētu uzskatīt par komplimentu Verstapenam, jo klauzula apliecina, ka septiņkārtējais pasaules čempions respektē viņu.