Virtuālo spēļu entuziasti ir izveidojuši Latvijas līgu, kur visiem sacīkšu spēļu entuziastiem ir iespēja piedalīties līgā, kas uzņem dažāda veida braucējus, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus tieši starp LRL braucējiem!

“Nav nozīmes vai esat pieredzējis sacīkšu braucējs vai jauns braucējs, kurš vēlas izmēģināt kaut ko jaunu, mūsu mērķis ir palīdzēt jums iekļauties tieši mūsu sacīkšu organizētajā līgā!
Mūsu plāni nākotnē ir rīkot vairākus pasākumus un censties šo pasākumu izveidot daudz interesantāku visiem LRL līgas biedriem. Mūsu mērķis ir piesaistīt arvien vairāk cilvēkus, kam ir interese sacīkšu nozarē un dot iespēju jaunajiem braucējiem iegūt pieredzi un attīstīt savas braukšanas prasmes,” atzīst viens no organizatoriem Kaspars Bērziņš.

“Viens no līgas galvenajiem mērķiem ir vairāk attīstīt un ieintiģēt braucējus piedalīties tieši Formula 1, kas šobrīd Latvijā nav tik aktuāls un mēs esam vienīgā šāda tipa līga, kas spēj piedāvāt nopietnu iespēju piedalīties sezonās un cīnīties ar labākajiem braucējiem no visas Latvijas.”

“F1LV

Meksikas posma sacīkste:

Tiešraides LRL notiek katru svetdienu 19:00 un ir vērojamas šeit: https://www.twitch.tv/kntent

Viss info par līgu, noteikumiem un arī pieteikšanās uz otro sezonu notiek šeit: https://discord.gg/G9kKBpnc

Rezultātus, kopvertējumu var apskatīties šeit: https://racinghub.io/v/f1latvialv