“Alpha Tauri” un “Williams” komandas ir paziņojušas savu jauno modeļu prezentāciju datumus, bet Serhio Peress iejūtas jaunās komandas vidē.

Alpha Tauri” savu jauno modeli AT02 prezentēs 19.februārī un kā jau vairums komandām šajā sezonā, prezentācija līdzjutējiem tiks piedāvāta virtuālā vidē. Komandā turpinās startēt Pjērs Gaslī un tai pievienosies viens no pagājušā gada Formula 2 čempionāta sensācijām – japānis Juki Cunoda. Pēdējās ndēļās “Alpha Tauri” vienība ir aizvadījusi vairākas testu dienas ar veco modeli, lai dotu iepsēju debitantam pierast pie F1 ātrumiem un komandas darba specifikas.

Tostarp “Williams” komanda savu FW43B modeli plāno parādīt tikai 5.martā. Kopā ar paziņojumu par prezentācijas datumu komanda izplatīja video ar mašīnas iedarbināšanu. Līdz ar to savus jauno modeļu prezentāciju datumus apstiprinājušas jau piecas komandas. Komandas pilotu sastāvs jaunajā sezonā plaiks nemainīgs, bet vienības īpašnieki ir pilnībā nomainījušies un līdz ar to līdzjutējiem būs iespēja vērot Grūvā bāzētās komandas attīstību tās jaunajā ērā.

Neskatoties uz ceļošanas ierobežojumiem Serhio Peress ir ļoti laicīgi ieradies Lielbritānijā, lai sāktu iepazīšanos ar savu jauno komandu. Tieši meksikāņa Peresa un “Red Bull” līdera Maksa Verstapena savstarpējā cīņa jaunajā sezonā būs viena no čempionāta intrigām.

Formumla F1 komandu prezentāciju laiki

KomandaPrezentācija
McLaren15.februārī
AlphaTauri19.februārī
Alfa Romeo22.februārī
Red Bull23.februārī
Mercedes2.martā
Alpine2.martā
Aston Martin3.martā
Haas4. martā
Williams5.martā
Ferrari10. martā