Formula 1 čempionāta organizatori noslēguši jaunu līgumu, kas paredz Japānas Grand Prix rīkošanu tā pašreizējā mājvietā Suzukas trasē uz vēl trim gadiem līdz 2024. gada sezonas izskaņai. Pašreizējais līgums bija spēkā līdz šīs sezonas beigām. Lai gan interese par Formula 1 Japānā jau tā bija augstā līmenī, šogad radīta papildus ažiotāža, pateicoties japāņa Juki Cunodas debijai. Suzuka vietu F1 kalendārā pirmoreiz atrada 1987. gadā. Pērn F1 uz ‘Uzlecošās saules zemi’ nedevās, bet šogad posms ieplānots 10. oktobrī.


Bijušais Formula 1 braucējs Kevins Magnusens 21. un 22. augustā varēs piepildīt vienu no saviem karjeras sapņiem – piedalīties Lemānas 24 stundu sacīkstēs vienā ekipāžā ar tēvu Janu Magnusenu, kurš pats arī savulaik startēja F1 sacīkstēs. Šosezon Kevins piedalās IMSA Weathertech Sportscar čempionātā, bet Lemānā brauks LMP2 klasē “High Class Racing” sastāvā ar “Oreca” sagatavoto mašīnu. Jans Magnusens ir piedalījies katrā Lemānas 24 stundu braucienā kopš 1999. gada, 4 reizes uzvarot savā klasē, kamēr Kevinam šī būs debija prestižākajās diennakts sacīkstēs.


“F1LV

“Red Bull” nolīgusi Benu Hodžkinsonu par jaudas agregāta programmas tehnisko vadītāju. Hodžkinsons pirms tam pavadīja 20 gadus “Mercedes” sastāvā, ieņemot dažādus svarīgus amatus, tostarp pēdējā laikā kā mehāniskās inženierijas daļas vadītājs. Šobrīd “Red Bull” komandai ir ļoti svarīgi atrast pareizos cilvēkus šim projektam, jo šī gada beigās “Honda” pametīs F1 un nākamās 3 sezonas “Red Bull” pašiem nāksies pārraudzīt dzinēju nozari pirms ķeršanās klāt pie pašu veidotā jaudas agregāta uz 2025. gada sezonu.