Foto: Red Bull Racing

Pateicoties Maksa Verstapena ātrākajam apļa laikam šīs dienas treniņu sesijā pirms Portugāles Grand Prix izcīņas, katrā no trim sesijām rezultātu tabulas galvgalī atradies cits braucējs.

Lai gan Luiss Hamiltons bija nepilnu ceturtdaļsekundi lēnāks, Formula 1 sadarbības partneru “AWS” analītiskie grafiki paredz, ka abus titula favorītus kvalifikācijā šķirs mazāk kā sekundes desmitdaļa.

Viņu komandas biedru cīņās Valteri Botass izrādījās ātrāks par Serhio Peresu. Meksikānim šai sesijā ceturtais labākais rezultāts, lai gan “Alpine” braucējs Fernando Alonso bija mazliet ātrāks. Divkārtējā pasaules čempiona rezultāts trases robežu neievērošanas dēļ gan tika dzēsts, tomēr Estebana Okona piektā vieta priekšā konkurentiem no “Ferrari” un “McLaren” liek domāt, ka spēku samēri ir mazliet pamainījušies, salīdzinot ar pirmajiem diviem posmiem.

“F1LV

Vairāki braucēji, kuru vidū arī Raikonens, Šūmahers, Mazepins un Noriss pamanījās saslīdēt, tomēr kopumā sesija tika aizvadīta samērā mierīgi bez nopietniem incidentiem.

Jau pl. 17:00 braucēji trasē dosies atkārtoti, lai noskaidrotu starta kārtību rītdien gaidāmajai Portugāles Grand Prix izcīņai.