Ar Serhio Peresa ātrāko apļa laiku noslēgusies pirmā treniņu sesija pirms Monako GP izcīņas Montekarlo ielās.

Ar pāris ātrākajiem apļiem un mīkstākā sastāva riepām pašā sesijas izskaņā ātrāko apļa laiku uzrādīja “Red Bull” pilots Serhio Peress. Tā bija viņa pirmā treniņu sesija šogad, kurā meksikānis spējis būt ātrākais.

Otro laiku uzrādīja “Ferrari” jaunpienācējs Karloss Saincs, kamēr Makss Verstapens, kurš neizmantoja pašu mīkstāko riepu sastāvu un nespēja atrast pilnīgi brīvu trasi lidojošajam aplim, palika trešajā vietā. Tikmēr Luiss Hamiltons uzrāda piekto laiku.

Fernando Alonso piedzīvoja dīvainu incidentu “Sainte Devote” līkumā, nolaužot priekšējo antispārnu. Spānis lēnām atgriezās boskos, vēlāk turpināja treniņus un uzrādīja 13.laiku, kamēr viņa komandas biedrs Estebans Okons bija 16.vietā.

Jāatzīmē Juki Cunodas 9.vieta Monako ielās, kur japānis iepriekš nav braucis nevienā no zemāko formulu kategorijām. Tostarp “McLaren” komanda ar jauno “Gulf” krāsojumu nebija īpaši pamanāma ātrāko apļa laiku tabulā pirmajā treniņā – Norisam 7.rezultāts, bet Rikardo palika 15.vietā.

Mājnieks un “Ferrari” līderis atkal piedzīvoja neveiksmi Monako GP pirmajā treniņā – viņa formulai atklājās problēmas ar pārnesumu kārbu. Jāpiebilst, ka Leklērs līdz šim nav finišējis Monako nevienā no sacīkstēm un ne tikai F1 ietvaros.

Monako GP treniņi 1