Pie uzvaras Monako ielās notiekošajās Formula 2 sacīkstēs tika vēl nepilngadīgais francūzis Teo Puršērs, kurš pamanījās izcelties jau kvalifikācijā, tiekot pie pole position.

Pirms sestdien notiekošā galvenā brauciena tika aizvadītas divas sprinta sacīkstes. Pirmajā no tām piektdien “Uni Virtuosi” braucēji Guanju Žou un Felipe Drugovičs aizņēma pirmo starta rindu, taču Kristianam Lundgārdam no trešās pozīcijas izdevās apsteigt Drugoviču. Sacīkstēm esot pusē, no Lundgārda mašīnas aizmugures sāka parādīties dūmi un drīz vien dānim nācās izstāties. Žou pēdējos apļos noturēja Drugoviču sev aizmugurē, bet savu pirmo F2 pjedestālu izcīnīja izraēlietis Rojs Nisanī, kamēr igaunis Juri Vips finišēja piektais aiz F2 veterāna Ralfa Bošunga.

Lietus pa nakti samitrināja Monako ielu asfaltu, līdz ar to otrā sprinta sacīkste tika uzsākta ar slapjā laika riepām. Markuss Ārmstrongs ar manevru pirmā brauciena pašā pēdējā līkumā nodrošināja sev pole position, taču nevarēja izmantot šo iespēju tehnisku ķibeļu dēļ. Līdz ar to no pirmās vietas startēja Liams Lovsons. Lai gan startā F3 čempions Oskars Piastri viņam tika garām, Lovsons atguva pozīciju un izcīnīja drošu uzvaru. Piastri piekāpās arī Tiktumam un ar lielām pūlēm nosargāja Vipu sev aiz muguras. Sajūga regulējumu pārkāpumu dēļ Lovsonam uzvara tika atņemta, ļaujot Tiktumam tikt pie pirmās vietas, Piastri pie otrās, bet Vips, nekāpjot uz pjedestāla, noslēdza labāko trijnieku, kuri finišu sasniedza jau praktiski sausā trasē.

Galvenajā braucienā, par kuru arī pienākas visvairāk punktu, Puršērs bija nevainojams. Pirmajos apļos par viņa ciešāko sekotāju kļuva Roberts Švarcmans, taču krieva izredzes uz labu rezultātu sabojāja lēns pitstops. Tas ļāva uz otro vietu pakāpties otram “Prema” braucējam Oskaram Piastri. Sacīkšu izskaņā Piastri pieļāva kļūdu, dodot iespēju Danielam Tiktumam, kurš centās apsteigt Piastri pa ārmalu ‘Rascasse’ pagriezienā. Abiem vietas nepietika un Tiktuma sacīkste bija galā. Pie negaidītas trešās vietas tika Drugovičs, kurš atšķirībā no lielākās daļas konkurentu, sāka sacīkstes ar mīkstākā sastāva riepām un pitstopu veica ievērojami agrāk. Viņa komandas biedrs Žou kā pēdējais veica savu pitstopu tikai dažus apļus pirms finiša pēc vairākām virtuālās drošības mašīnas fāzēm. Ķīnietis finišēja piektais aiz Švarcmana. Igaunis Vips ilgāku laiku atradās vadošo braucēju grupā, taču zaudēja pāris pozīcijas pēc lēna pitstopa, kam sekoja kontakts ar Markusu Armstrongu. 5 sekunžu sods neatņēma Vipam astoto vietu.

17 gadu vecumā Teo Puršērs atņēma Lando Norisam piederošo rekordu kā visu laiku jaunākais Formula 2 sacīkšu uzvarētājs. Viņš jau iepriekš sevi ir lieliski pierādījis, uzvarot Vācijas F4 čempionātā un pērn kļūstot par Formula 3 vicečempionu cīņā pret “Prema” armādi. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem Puršērs ar 43 punktiem atrodas trešajā vietā. Viņam priekšā ir vienīgi Guanju Žou (68 punkti) un Oskars Piastri (54 punkti).