Tikai gadu pēc stāšanās amatā “Williams” F1 komandas vadītāja lomu pametis Saimons Robertss. 58 gadus vecais britu speciālists palīdzēja komandai transformēties, kļūstot par pirmo vadītāju pēc komandas izveidotāja Frenka Viljamsa un viņa meitas Klēras aiziešanas no komandas. Pašreizējais “Williams” izpilddirektors Džons Kapito pārņems Robertsa pienākumus. “Dorilton Capital” investīcijas sāk atspoguļoties arī rezultātos, jo pēdējo gadu pastarīši arvien biežāk cīnās par punktiem un šosezon ir galvas tiesu pārāki pār “Haas” komandu.


Izmaiņas notikušas arī “Ferrari” komandā. Tās vadītājs Mattia Binotto turpmāk koncentrēs savu uzmanību darbā komandas bāzē Maranello un nebūs sastopams uz komandtiltiņa Grand Prix izcīņu laikā. Šādu darbības modeli “Ferrari” piekopa dažos posmos jau iepriekšējā sezonā. “Ferrari” arī izplatījuši paziņojumu, ka turpmāk kompānijas izpilddirektora lomu Džona Elkana vietā pildīs Benedetto Vinja, kurš līdz šim strādāja elektronikas iekārtu un komponenšu ražošanas uzņēmumā “STMicroelectronics” un autosporta lauciņā nav darbojies.


“F1LV

Lando Noriss aizvadītajā nedēļas nogalē Azerbaidžānā kļuva par slikto zēnu – ignorējis pirmo izdevību doties boksos kvalifikācijā brīdī, kad trasē tika izkārti sarkanie karogi, Noriss saņēma 3 starta pozīciju sodu, kā arī 3 soda punktus. Līdz ar to pēdējā gada laikā Noriss iekrājis jau 8 soda punktus, kas nozīmē, ka, mēneša laikā sakrājot vēl četrus, viņš var izpelnīties diskvalifikāciju. Lai gan “McLaren” komanda norādīja, ka sods esot pārāk bargs, Formula 1 sacīkšu direktors Maikls Masi ir pretējās domās un norādījis, ka šoreiz Lando ticis pie salīdzinoši maiga soda, jo sarkano karogu neievērošana, neatkarīgi no apstākļiem, esot ļoti rupjš pārkāpums, neatkarīgi no tā vai tās ir kartinga sacīkstes sešgadniekiem vai Formula 1 posms.