Pēdējos treniņbraucienos pirms Lielbritānijas GP sprinta sacīkstes labāko rezultātu sasniedza “Red Bull” braucējs Makss Verstapens.

Tā kā šajā nedēļas nogalē Lielbritānijas GP braucējiem vairs atlicis tikai sprinta brauciens un sacīkstes, tad galvenais uzsvars visām komandām tika likts uz ātruma attīstību garākos nogriežņos, nevis viena apļa ātruma uzlabošanu.

Jau sesijas pirmajā pusē rezultātu tabulas galvgalī nonāca ne tikai “Red Bull”, bet arī viņu junioru komandas “AlphaTauri” braucēji. Verstapens gan bija vienīgais no šī kvarteta, kurš saglabāja pozīciju līdz pat sesijas izskaņai un uzrādīja ātrāko apļa laiku. Lielisku ātrumu demonstrēja “Ferrari” braucēji Šarls Leklērs un Karloss Saincs, kuri iekārtojās labāko trijniekā. Jāuzslavē arī Estebans Okons, kurš ar jauno šasiju uzrādīja ceturto labāko rezultātu.

Kvalifikācijas uzvarētājs Luiss Hamiltons un viņa “Mercedes” komandas biedrs Valteri Botass šoreiz palika ēnā, paliekot attiecīgi 8. un 9. vietā, tomēr titulētā komanda koncentrējās uz garākām distancēm, jo Hamiltons stundas laikā paguva veikt 26 apļus.

Verstapena demonstrētais ātrums ļauj cerēt uz aizraujošu sprinta braucienu švakar pl. 18:30, kad 17 apļu cīņā tiks noskaidrots Lielbritānijas GP pole position ieguvējs rītdien gaidāmajai sacīkstei.

Lielbritānijas GP – 2. treniņbrauciens