Rīgas RX jau otro sezonu pēc kārtas sniegta fantastiska izdevība nedēļas nogalē rīkot dubultposmu, līdz ar to abās dienās līdzjutēji varēs vērot gan kvalifikāciju, gan izšķirošos braucienus.

Šīs sezonas kalendārs sastāv tikai no deviņiem posmiem, līdz ar to Rīgas RX dubultposmam būs liela nozīme cīņā par pasaules čempiona titulu. Sacensības Biķernieku trasē ieplānotas 18. un 19. septembrī. Tikai Rīgai un Nirburgringai būs tas gods rīkot dubultposmu.

“Šīs ir vienreizējas ziņas visiem rallijkrosa faniem,” iesāk sacensību organizatoru RA Events direktors Raimonds Strokšs“Divu dienu garumā mūsu sacensību apmeklētājiem no Latvijas un ārvalstīm būs iespēja sekot divtik daudz braucieniem un divtik lielam skaitam izšķirošo finālbraucienu, kuru notikumu pavērsienus paredzēt ir teju neiespējami. Šādas izmaiņas notiek 2021. gada sezonā, kad pasaules rallijkrosa čempiontitulu vēl pēdējo reizi iespējams izcīnīt braucot ar auto, zem kura motora pārsega atrodas iekšdedzes dzinējs. Var teikt, ka šogad skatītājiem tiek dota unikāla iespēja vēl vienu reizi klātienē izbaudīt šo superjaudīgo automašīnu cīņas trasē pirms nākamgad paredzētajām vērienīgajām izmaiņām un rallijkrosa elektrifikācijas,”

“F1LV

“Dubultposma organizēšana sacensību rīkotājam uzliek daudz lielāku atbildību – palielināts braucienu skaits nozīmē arī pieaugošu pienākumu sarakstu sacensību dienās. Bet ticu, ka mēs un mūsu partneri, kā arī atbildīgie dienesti ir tam gatavi, lai arī šādos apstākļos noturētu Latvijas posma augsto kvalitāti,” noslēdz Raimonds Strokšs.

Visiem, kuri plāno pasākumu apmeklēt klātienē, līdz 1. augustam ir unikāla iespēja iegādāties biļetes par izdevīgu cenu. Pirms pirkuma veikšanas rūpīgi izlasiet noteikumus saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem.