“Mercedes” komanda gatavojas “Red Bull” atbildes triecienam Ungārijā pēc tam, kad Luisa Hamiltona māju posmā britam izdevās izcīnīt uzvaru, Maksam Verstapenam negūstot ne punkta.

“Red Bull” pārsvars vislabāk izpaudās abās Austrijas sacīkstēs, kamēr Silverstonā Luisam Hamiltonam izdevās izcīnīt pole un vēlāk arī uzvaru sacīkstē, kamēr sprinta sacīkstē ātrākais bija Verstapens. Tomēr “Mercedes” inženierijas boss Endrjū Šovelins ir pārliecināts, ka Ungārijā nevar sagaidīt līdzīgu spēku samēru kā tas bija Silverstonā.

“Silverstona tradicionāli bija viena no mūsu labākajām trasēm un tāpēc būtu naivi cerēt, ka Ungārijā situācija spēku samēros būs līdzīga kā Lielbritānijā,” paziņoja Šovelins. “Turklāt “Red Bull” vienmēr ir bijuši spēcīgi augsta piespiedējspēka trasēs un patiesībā šogad viņi būs spēcīgi visa tipa trasēs. Turklāt pēc piedzīvotā zaudējuma Lielbritānijas GP viņi būs īpaši nikni un motivēti. Tāpēc esmu pārliecināts, ka viņi atgriezīsies cīņā ar lielu jaudu.”

Kurš būs līderis dodoties brīvdienās?

Pēc Silverstonas sacīkstes kopvērtējuma situācija ir gandrīz ‘pa nullēm’ – Hamiltons no Verstapena vairs atpaliek tikai 8 punktus, bet “Mercedes” zaudē “Red Bull” tikai 4 punktus. Jautājums par to, kurš dosies vasaras brīvdienās kā čempionāta līderis paliek atklāts.

“Mēs esam čempionāta pusē un punktu starpība nav liela,” turpināja Šovelins. “No savas puses mēs mēģināsim likt lietā visu, kas mums ir, lai izvirzītos čempionāta vadībā. Ja izdosies to paveikt pirms vasaras brīvdienām, tas dos pamatīgu morālu grūdienu un tieši tādu mērķi mēs sev esam uzlikuši.”