Video straumēšanas platformā “Netflix” no 15. septembra būs iespēja noskatīties dokumentālu filmu “Šūmahers” (“Schumacher”). Kā jau nosaukums liecina, filma atspoguļos septiņkārtējā pasaules čempiona Mihaela Šūmahera dzīves līkločus un ielūkosies tieši sportista privātajā un ģimenes dzīvē.

Filmas “Šūmahers” tapšanā lielu lomu spēlējuši Mihaela tuvākie cilvēki – sieva Korina, bērni Džīna un Miks, kā arī brālis Ralfs. Šūmahera medžere Sabīne Kema filmu raksturo kā ģimenes dāvanu viņu mīļotajam vīram un tēvam.

Ar savām atmiņām un stāstiem dalījušies Šūmahera cīņubiedri Mika Hakinens, Sebastians Fetels, Deimons Hils, Deivids Kulthārds, kā arī ietekmīgākās Formula 1 personas: Žans Tods, Bernijs Eklstons, Luka di Montezemolo un Flavio Briatore.

Filmu veidojusi vācu kompānija “B|14 FILM GmbH”. Režisoru komanda – Hans-Bruno Kammertons, Vanesa Nekere un Mihaels Večs, kuri 2017. gadā radīja filmu “Der Spieler” par izcilo vācu tenisistu Borisu Bekeru.

Mihaels Šūmahers ir lauzis priekšstatus par profesionāla sacīkšu braucēja imidžu, uzstādot jaunus standartus. Viņa centienos sasniegt izcilību, netika dotas atlaides ne sev, ne komandai. Viņu apbrīno visā pasaulē, pateicoties līdera prasmēm. Viņš atrada spēku šim uzdevumam un līdzsvaru, lai uzņemtu enerģiju mājās, kopā ar savu ģimeni, ko viņš mīl un apbrīno. Lai saglabātu privāto dzīvi kā sfēru, kurā uzņemt spēkus, viņš allaž aizrautīgi un konstanti centies atdalīt savu privāto dzīvi no publiskās. Filma stāsta par abām pasaulēm,” norāda Sabīne Kema.