Pēc haotiskā Ungārijas GP starta, kurā sacīkstes noslēdzās veselai virknei vadošo braucēju, tiesneši nolēmuši sodīt nemiera cēlājus. Valteri Botasam un Lensam Strolam piemērots identisks sods – abiem nākamais posms Beļģijā būs jāuzsāk piecas pozīcijas zemāk par kvalifikācijā izcīnīto vietu, kā arī abiem pieskaitīti 2 soda punkti. Pēdējo 12 mēnešu laikā Strols ticis pie 6 soda punktiem, bet Botass pie četriem. Botasa kļūda izbojāja Lando Norisa, Maksa Verstapena un Serhio Peresa sacīkstes, bet Strola manevrs lika Šarlam Leklēram izstāties, bet Danielam Rikjardo palikt bez punktiem. Ņemot vērā, ka Spa trasē ir labas apdzīšanas iespējas, šī ir viena no nesāpīgākajām vietām, kur saņemt šādu sodu.


Sebastians Fetels izsaukts pie tiesnešiem par pārkāpumiem procedūrā pirms Ungārijas GP norises. Lai gan oficiāls iemesls tam nav minēts, visticamāk, tas saistīts ar Fetela modes izvēli Ungārijas himnas laikā. Tērpies varavīksnes krāsas kreklā ar uzrakstu “Same Love”, Fetels pauda savu atbalstu LGBTQ+ kustībai un cīņai par līdztiesībām. Noteikumi paredz, ka sportistiem jānovelk privātie krekli un himnas laikā jābūt sacīkšu kombinezonos vai čempionāta organizētās “We Race As One” kustības kreklos. “Dzirdēju, ka tas ir tādēļ, ka atstāju mugurā kreklu himnas laikā. Manis pēc viņi var piešķirt diskvalifikāciju. Viņi var darīt, ko vēlās, man vienalga. Es to darītu atkārtoti.


Jau pēc finiša notiekošajās intervijās Luisa Hamiltona sejā bija redzams nogurums. “Mercedes” komanda apstiprinājusi, ka septiņkārtējam pasaules čempionam sniegta medicīniskā palīdzība noguruma un reiboņu dēļ. Sīkāka informācija par Hamiltona veselības stāvokli netika sniegta, tomēr domājams, ka visai drīz Luiss atgriezīsies pie komandas, jo veselības likstas neliedza piedalīties apbalvošanas ceremonijā.