Luiss Hamiltons ir paziņojis, ka līdzjutējiem ir jākompensē zaudējumi pāc nenotikušā Beļģijas GP. Tostarp Sebastians Fetels pasmējās par piešķirtajiem punktiem pēc sacīkstes, kura pa īstam nenotika.

“Man žēl visu līdzjutēju šodien,” paziņoja Hamiltons savā Instagram profilā. “Protams, neviens nav vainīgs. Tie bija laikapstākļi, taču kopumā tas bija farss un vienīgie zaudētāji bija līdzjutēji, kas bija samaksājuši par šo sacīksti. Mūsu rīcībā ir labs aprīkojums, lai prognozētu apstākļus un mēs redzējām, ka laikapstākļi neuzlabosies. Taču mūs sūtīja trasē bez reāla mērķa uzsākt sacīksti. Viņiem bija tikai viens mērķis. Mums sen vajadzēja atcelt sacīksti, lai neriskētu ar pilotu dzīvībām un pats galvenais, kompensēt faniem izdevumus.”

Fetels: es neredzēju par Danielu

Savukārt Sebastians Fetels uzskata, ka punktu piešķiršana par šādu ‘sacīksti’ ir muļķīga pat, ja viņš pats atrodas 5.vietā.

“Tas ir joks,” paziņoja Fetels intervijā pēc posma. “Ja jūs vēlaties atalgot pilotus par kvalifikāciju, tad ieviesiet punktus par to. Taču tas, ka mēs šodien nopelnījām punktus šķiet ļoti dīvaini.”

“Es biju 5.vietā un pat aiz drošības mašīnas man bija grūtības ar redzamību,” Fetels atbalstīja lēmumu atcelt sacīksti. “Man bija jācenšas, lai es neuztriektos Danielam Rikardo. Pat lietus (sarkano) signālu es pamanīju ļoti vēlu dēļ ūdens daudzuma aiz formulas. Pieļauju, ka tālāk aizmugurē bija vēl bēdīgāk.”