Valteri Botass uzvarēja Itālijas Grand Prix sprinta sacīksti, Makss Verstapens otrais, kamēr Daniels Rikiardo ieņēma pēdējo goda pjedestāla vietu.

Botass, kurš piektdienas kvalifikācijā uzrādīja ātrāko apļa laiku, pavadīja vadībā visu 18 apļu garo sacīksti, taču rītdienas sacīksti sāks no pēdējās vietas. ‘Mercedes’ komanda pirms Itālijas Grand Prix pieņēma lēmumu nomainīt dzinēju, par ko Botass saņēma starta pozīciju sodu. Makss Verstapens, lai gan ieņēma otro vietu, svētdienas sacīksti sāks no pirmās starta pozīcijas.

Luiss Hamiltons, pēc lēna starta, kur britu pilotu apdzina abi ‘McLaren’ un Pjērs Gazlī, ieņēma piekto vietu. ‘McLaren’ komanda ieņēma trešo un ceturto vietu, ar Danielu Rikiardo priekšā, taču sacīksti sāks no otrās un trešās starta pozīcijas. Aiz viņiem sekoja Šārls Leklērs un Karloss Sainss.

Lielisku sacīksti aizvadīja Antonio Džiovinaci, kurš finišēja astotais. Labāko desmitnieku noslēdza Serhio Peress un Lanss Strols. Pjērs Gazlī bija vienīgais pilots, kurš sacīksti nepabeidza. Francūzis pēc nelielas sadursmes ar Rikiardo ‘McLaren’ salauza savu priekšējo antispārnu, nespēja vairs kontrolēt savu spēkratu un iebrauca trases drošības barjerās.


Itālijas GP starta kārtība pēc sprinta sacīkstes: