Grieķijas WRC Akropoles rallija otrā diena aizvadīta ar pārliecinošu “Toyota” ekipāžas somu Kalles Rovanperas un Jonnes Haltunena dominanci. Taču cīņa par otro vietu pieņēmās spēkā starp abām čempionu ekipāžām – Otu Tanaku un Sebastienu Ožjē.

Dienu ar ātrāko laiku uzsāka rallija līderis Rovanpera. Soms uzvarēja visus četrus rīta ātrumposmus un savu pirmās dienas pārsvaru desmitkāršoja līdz 39 sekundēm. Otrajā vietā esošais Tanaks četros no sešiem ātrumposmiem uzstādīja otro rezultātu, taču desmitajā ātrumposmā igaunis zaudēja 16 sekundes līderim un 12 sekundes Ožjē, tādējādi zaudējot gandrīz visu savu pārsvaru pār trešajā vietā esošo čempionu. Tanaks gan uzvarēja dienas pēdējo 12. ātrumposmu un nodrošināja sev 9,4 sekunžu pārsvaru pār Ožjē pirms rallija pēdējās dienas, kā arī samazināja Rovanperas pārsvaru līdz 30,8 sekundēm. Lidojošais soms gan dienas otro nogriezni veica ar tikai cietākajām riepām, bez liekiem riskiem un pārliecinoši tuvojas savai karjeras otrajai uzvarai.

Pirmās dienas neveiksminieki Tjērī Noivils no “Hyundai” un Elvins Evanss no “Toyota” dienu aizvadīja ar mērķi iekļūt atpakaļ punktos. Devītajā ātrumposmā velsietis beidzot to paveica un dienu noslēdza jau septītajā pozīcijā priekšā visām „WRC 2” ekipāžām, taču Noivils punktus sasniedza tikai dienas noslēdzošajā 12. ātrumposmā. Stabila diena arī abām “M-Sport” ekipāžām. Tāpat kā piektdienā, arī sestdienā Adriens Furmo un Gass Grīnsmits ieņēma attiecīgi piekto un sesto vietu, turklāt abus komandas biedrus vairs šķir vien 15,8 sekundes.

Adriens Furmo
Adriens Furmo

“WRC 2” klasē pirmās dienas līderis Marko Bulacija dienu uzsāka 17,4 sekundes lēnāk par Andreasu Mikelsenu un piekāpās arī kopējā rezultātā, tomēr bolīvietis bija ātrāks dienas turpinājumā un pašās dienas beigās apsteidza Mikelsenu tikai par 0,8 sekundēm! Cīņa par Akropoles rallija uzvaru klasē izšķirsies tikai pēdējā dienā.

Rezultāti
Rezultāti