Latiņu Krievijas Grand Prix pirmajos treniņos šoreiz uztādīja Valteri Botass. Ar laiku 1:34.427, somu pilots bija par vairāk kā divām sekundes desmitdaļām ātrāks par komandas biedru Hamiltonu un ‘Red Bull’ braucēju Maksu Verstapenu.

Pēdējās dienās Sočos laikapstākļi ir ļoti lietani, taču par pārsteigumu pirmajos treniņos lietusgāzes netika sagaidītas, kā ari prognozē, ka arī otrie treniņi tiks aizvadīti bez nokrišņiem. Krievijas Grand Prix trešie treniņi un kvalifikācija gan varētu tikta aizvadīta lietainos laikapstākļos.

Šārls Leklērs, kurš ierindojās ceturtais, izvēlējās pirmajos treniņos neizmantot vidējā sastāva riepas un uzreiz ķērās pie mīkstā sastāva. Šādu pašu stratēģiju izmantoja Verstapens un ‘Red Bull’, kamēr pārējie braucēji veica braucienus uz abām riepām.

Sebastians Fetels ierindojās piektais, atpaliekot nu jau vairāk kā par sekundi. Aiz viņa sekoja Pjērs Gazlī un Karloss Sainss ar otru ‘Ferrari’. ‘McLaren’, kuri pēc veiksmīga Itālijas Grand Prix, kur izcīnija dubultuzvaru, uz Soču trases pirmajos treniņos labāko desmitniekā spēja dabūt vien tikai Lando Norisu, kurš ierindojās astotajā vietā. Serhio Peress ar otru ‘Red Bull’ palika devītais, kamēr TOP 10 noslēdza Fernando Alonso.

Krievijas Grand Prix – pirmie treniņiImage