Lando Noriss šodien varēja kļūt par Krievijas GP uzvarētāju. Stratēģiska kļūda, sākoties lietum, liedza viņam kāpt pat uz pjedestāla. “McLaren” braucējs neslēpj, ka šoreiz vaina par notikušo jāuzņemas pašam.

Atskatoties uz sacīkšu rezultātiem ir redzams, ka braucēji, kuri boksos devās ātrāk, bija galvenie ieguvēji pēdējo apļu haosā. Noriss un Hamiltons gan bija tālu priekšā visiem pārējiem, tādēļ viņus interesēja tikai konkurenta taktika. Hamiltons boksos devās ātrāk. Uzreiz bija redzams, ka “Mercedes” ar slapjā laika riepām ir ātrāki, taču tai brīdī pitstops garantētu otro vietu. Norisa risks ar slikiem šoreiz neattaisnojās.

Esmu nelaimīgs, savā ziņā pat vīlies. Nolēmām palikt trasē un pieturējāmies pie sava lēmuma. Dienas beigās tā izrādījās nepareizā izvēle,” norāda Lando Noriss. “Komanda ieteica doties boksos, bet es izvēlējos palikt trasē. Tas bija mans lēmums. Domāju, ka tā būs pareizāk.”

Sliki uz mitra asfalta padarīja sacensības par izdzīvošanas spēli, tomēr Lando prata tikt līdz boksiem un finišēja septītajā vietā, pēdējā aplī apdzenot Kimi Raikonenu. “Domāju, ka paveicu visu iespējamo, arī tad, kad kļuva sarežģīti. Pieļāvu pāris kļūdas, taču noturēju Luisu aizmugurē un pat iekrāju nelielu pārsvaru.”

Uzreiz pēc Krievijas GP finiša Lando Noriss tika izsaukts pie tiesnešiem par baltās līnijas šķērsošanu, iebraucot boksos. Parasti šādi incidenti tiek sodīti, taču Noriss ticis cauri vien ar brīdinājumu, līdz ar to varēs paturēt savu septīto vietu.

Lando Noriss Krievijas GP tika pie papildus punkta par ātrāko sacīkšu apli, to paveicot trešo reizi karjerā.