“Red Bull” komandas padomnieks Helmuts Marko paziņojis, ka vienības tehniskais vadītājs Adrians Ņūvijs atgriezies darbā pēc vasarā gūtajām traumām ceļu satiksmes negadījumā.

Formula 1 padokā Adrians Ņūvijs nebija redzēts kopš jūlija sākuma. Zinot britu inženiera aizrautību ar dažādiem projektiem, liela ažiotāža ap šo situāciju netika sacelta. Kā izrādās, Ņūvijs šo laiku veltījis rehabilitācijai no negadījumā gūtajām traumām, braucot ar velosipēdu.

62 gadus vecajam Ņūvijam nācās pārciest vairākas operācijas, kā rezultātā viņš vairākas nedēļas nebija spējīgs pildīt savus darba pienākumus. Ņūvijs vēl nav pilnībā atguvis savu fizisko formu, taču ir atgriezies darbā un jau atradis problēmu regulējumos, kas pagājušajā posmā Turcijā liedza “Red Bull” komandai pacīkstēties par uzvaru Stambulā būvētajā trasē.

“F1LV

Adrians Ņūvijs uzskatāms par vienu no atslēgas cilvēkiem “Red Bull” panākumos. Pirms tam viņš aizveda Naidželu Manselu, Alenu Prostu un Deimonu Hilu līdz tituliem ar “Williams”, kā arī attīstīja “McLaren” formulu, ļaujot Mikam Hakinenam kļūt par divkārtēju pasaules čempionu. “Red Bull” komandai Ņūvijs pievienojās 2006. gadā.

Nesen izskanējušas baumas, ka Ņūvijs varētu pārcelties uz “Aston Martin” komandu pie sava bijušā kolēģa Sebastiana Fetela. Jau iepriekš viņš sadarbojies ar britu autoražotāju ielas superauto projektos. Vienības īpašnieks Lorenss Strols šos izteikumus komentē atturīgi, norādot, ka panākumus veido pareizā attieksme un domāšana komandas iekšienē, kas sastāv no 700 cilvēkiem, nevis vienas konkrētas personas.