Niko Hulkenbergs jau nākamajā nedēļā “Barber Notorsport Park” trasē piedalīsies IndyCar testos un izmēģinās “Arrow McLaren SP” formulu.

Vācietis jau ilgāku laiku ir izteicis vēlmi izmēģināt spēkus IndyCar un šogad viņš tika saistīts ar Eda Karpentera komandu, tomēr tagad Hulkenbergam plānoti testi “McLaren” vienībā. Nevar aizmirst, ka Hulkenbergs pēc aiziešanas no “Renault” F1 komandas 2019.gadā nav atradis pastāvīgu pilota vieta kādā no čempionātiem. 2020.gada sezonas divās Silverstonas F1 sacīkstēs vācietis aizstāja “Racing Point” komandas biedru Serhio Peresu un vēlāk Nirburgringā viņa komandas biedru Lansu Strolu. Šogad Hulkenbergs ir rezerves pilots “Aston Martin” komandā.

“F1LV

Arrow McLaren SP” apstiprināja, ka Niko Hulkenbergs testēsies pirmdien Alabamas trasē, kas šogad atklāja IndyCar čempionātu un kurā arī Romēns Grožāns pirmo reizi izmēģināja IndyCar formulu. Šogad “Arrow McLaren SP” komanda ar Patrisio O’Vārdu finišēja trešajā vietā pilotu kopvērtējumā, bet uz 2022.gadu jau ir parakstīti līgumi ar O’Vārdu un zviedru Fēliksu Rozenkvistu. Komanda pēdējos divos gados ir izmantojusi trešo mašīnu Indy500 sacīkstēs, kad pieteica Fernando Alonso un Huanu Pablo Montoiju.

Šī gada laikā “Arrow McLaren SP” komandā lielāku ietekmi pārņēma “McLaren Group” un Zaks Brauns uzreiz izrādīja interesi paplašināt komandu ar trešo mašīnu. Šīs sezonas laikā interesi par startiem klasisko trašu posmos izrādīja arī Džensons Batons, kurš gan no ieceres atteicās testu trūkuma dēļ. Tāpat sezonas vidū savainoto Rozenkvistu lieliski aizstāja Kevins Magnusens, kurš varētu būt vēl viens kandidāts uz vietu vienībā trešā pilota lomā.