Sprinta sacīkstes formāts, kas šogad izmēģināts Silverstonas un Moncas sacīkstēs, nākamajā sezonā visdrīzāk parādīsies jau sešos posmos un tikšot pielāgoti noteikumi, kā piemēram punktu sistēma.

Šajā sezonā sprinta sacīkste vēl paredzēta Brazīlijas GP izcīņā, bet jau šobrīd Formula 1 vadība, apkopojot atsauksmes un rezultātus, secinājusi, ka šis risinājums ir bijis veiksmīgs un nākamgad mēs to redzēsim divreiz vairāk posmos. Turklāt, kā atzina Ross Brauns, tad ‘šobrīd visi Grand Prix organizatori vēlas sprinta sacīkstes’, jo rīkotājiem tas nes tikai ieguvumus – lielāku interesi par posmu kopumā un papildus pārdotas biļetes piektdienās un sestdienās, kad risinās svarīgi notikumi – attiecīgi kvalifikācija un spinta sacīkstes brauciens.

Lai gan nav plāns būtiski mainīt Sprinta sacīkstes formātu, Brauns atzina, ka komandām tiks piedāvāti apspriešanai pāris būtiski uzlabojumi un izmaiņas, piemēram palielināts punktu skaits par sestdienas sprinta sacīksti. Plānā ir piedāvājums palielināt punktu vērtību sprinta sacīkstēm līdz trešdaļai no galvenā GP punktu skaita, tas nozīmē, ka uzvarētājs saņemtu no 8 līdz 10 punktiem un tie tiktu piešķirti iespējams pat pirmajiem 10 pilotiem finišā.

Tāpat šajā sezonā vairāki piloti nebija mierā, ka pole position ieguvējs ir Sprinta sacīkstes uzvarētējs nevis piektdienas kvalifikācijas uzvarētājs. Ļoti iespējams, ka ar nākamo sezonu mainīsies šis statistikas rādītājs.