Brāļu Rodrigesu trasē noslēgušies pirmie treniņi, kur par Mehiko GP favorītiem uzskatītie “Red Bull” atzina galveno konkurentu “Mercedes” pārākumu.

Par aizraujošiem notikumiem jau sesijas sākumā parūpējās “Ferrari” zvaigzne Šarls Leklērs. 24 gadus vecais sportists izslīdēja trases pēdējā sektorā un apskādēja mašīnas aizmugurējo antispārnu. Pavisam drīz turpat līdzīgā stilā izslīdēja arī mājinieks Serhio Peress. Meksikāņa mašīnai sākotnēji tika novērots arī balstiekārtas defekts, tomēr to izdevās laicīgi salabot un sesijas otrajā pusē Peress atgriezās trasē.

Ātrāko apļa laiku sasniedza soms Valteri Botass. Neraugoties uz to, ka sezonas izskaņā Botass pametīs “Mercedes” komandu, šonedēļ Valteri apstiprināja, ka ir gatavs pakļauties komandas norādījumiem, lai palīdzētu Luisam Hamiltonam astoto reizi kļūt par pasaules čempionu. Botasu un Maksu Verstapenu šķīra tikai sekundes desmitdaļa, tomēr pēdējās minūtēs Hamiltons pamanījās iespraukties starp abiem konkurentiem otrajā vietā.

Sesijas laikā kļuva zināms, ka starta pozīciju sodus par jaudas agregāta maiņu saņems Juki Cunoda un Lenss Strols. Mehiko GP pirmie treniņi abiem braucējiem noslēdzās otrajā desmitā.

Mehiko GP otro treniņu sākums gaidāms pl. 23:00 pēc Latvijas laika.

Mehiko GP – pirmie treniņi