Formula 1 vadība nonākusi pie lēmuma vairs neielaist pirms sacīkstēm uz trases slavenību miesassargus sakarā ar konfliktu, kas izcēlās starp Martinu Brandlu un dziedātājas Megan Thee Stallion (īstajā vārdā Megana Pīta) pavadoņiem, īsi pirms ASV Grand Prix starta.

Bijušais Formula 1 pilots un šobrīdējais SKY F1 komentētājs Martins Brandls īsi pirms sacīkšu sākuma, kad formulas jau stāv savās vietās uz trases un ap tām darbojas mehāniķi, piloti un komandu darbinieki, dodas apgaitā, veicot intervijas. Vienā no šādām intervijām pirms ASV Grand Prix Brandls uzrunāja amerikāņu dziedātaju, taču sarunas vidū rupji ielauzās viņas miesassargi sakot, ka Brandls “tā nevarot darīt” un sākuši žurnālistu viegli stumt prom. Uz to gan Brandls atbildēja: “Es varu tā darīt, jo tikko to izdarīju”.

Nākamās dienas rītā Brandls savā Twitter kontā lūdza slavenībām un viņu pavadoņiem izrādīt lielāku cieņu un ievērot manieres apmeklējot Formula 1 posmus.

 

Mani noignorēja Megan Thee Stallion, pagrūda malā cilvēks-kalns, un ar vārdiem uzbruka puisis līdzīgs Malfojam [no Harija Potera filmu sērijām], kuram tā noteikti bija pirmā reize uz F1 starta rindām,” intervijā ar Motorsport.com Mehiko Grand Prix laikā izteicās Brandls, “izliku vienkāršu tvītu un to redzēja 5 miljoni cilvēki, ko, ja godīgi, līdz galam nesaprotu.

Formula 1 vadība uzskata, ka trase ir pietiekami droša vieta, lai slavenībām nebūtu vajadzība pēc miesassargiem. Pats Brandls ar vēl vienu tvītu gan apstiprinājis, ka šāda likuma pieņemšana nebija viņa iniciatīva.