Makss Verstapens izteicies, ka izmantotu pirmo numuru uz formulas, ja izcīnītu šīs sezonas titulu. Nīderlandietis šobrīd ir čempionāta vadībā par 19 punktiem, un pārspējis Hamiltonu pēdējos 3 posmos, divos no tiem izcīnot uzvaras.

Kopš turbo-hibrīda ēras sākuma pirmais numurs ir ekskluzīvs tikai iepriekšējā gada čempionāta uzvarētājam, un pēdējo reizi to izmantoja Sebastians Fetels 2014. gadā, pēc sava ceturtā čempiona titula iegūšanas. Hamiltons pēc visiem sešiem tituliem šajā laika sprīdī izvēlējies palikt pie sava 44. numura, un Niko Rosbergs, vienīgais braucējs bez Hamiltona, kurš uzvarējis čempionātu kopš 2014. gada, pēc sava triumfa 2016. gada sezonā aizgāja no sporta.

Verstapens visu savu Formula 1 karjeru izmantojis 33. numuru, kas kļuvis arī par daļu no viņa zīmola, taču intervijā pēc Sanpaulu GP, izteicās, ka labprāt nomainītu to uz “1”.

“Pilnīgi noteikti! Cik bieži ir iespēja braukt ar pirmo numuru uz formulas?! Tas arī nāktu par labu zīmolam un manām precēm. Manuprāt, būtu gudri to izmantot!” par numura nomaiņa izteicās Verstapens.

Pirmā numura izmantošana ir ekskluzīva čempionāta uzvarētājam vairākās sacīkšu sērijās, ne tikai Formula 1. Lielākā daļa pilotu, kuriem ir šāda opcija gan izvēlas to neizmantot, jo pārsvarā braucēju numuri ir saistīti ar viņu zīmolu un reklāmu. Verstapens gan uzskata, ka tas tieši nāktu par labu mārketingam.

Lai gan Luiss Hamiltons nav izmantojis 1. numuru visas sezonas garumā, britu pilots to izvēlējās 2018. gada sezonas beigās, pēc braucēju un konstruktoru titula uzvarām, taču arī tad Hamiltons to uzlika uz formulas tikai sezonas pēdējās sacīkstes, Abu Dabī Grand Prix, treniņos.