Sanpaulu treniņi noslēgušies ar veterānu Fernando Alonso pirmajā vietā. “Alpine” braucējs vakar kvalificējās 10. vietā, sniedzot spāņa faniem cerības uz labu nedēļas nogali.

Kamēr tiesneši vēl izskata “Mercedes” komandas tehniskos pārkāpumus, kvalifikācijas uzvarētāja Luisa Hamiltona formulas aizmugurējais antispārns joprojām ir tiesnešu rīcībā, tādēļ britu sportists saņēma atļauju izmantot jaunu, identiskas specifikācijas antispārnu.

Ierastā nedēļas nogalē visi treniņi tiek aizvadīti pirms kvalifikācijas. Sanpaulu pēdējie treniņi risinās, kad atlicis vairs tikai sprints un sacīkste. Līdz ar to komandas galvenokārt lika uzsvaru uz garākiem nogriežņiem, nevis ātrumu viena apļa režīmā, tādēļ nopietnus secinājumus pēc rezultātu tabulas gan nedrīkst izdarīt.

“F1LV

Pārsteidzoši ātrāko apļa laiku ar mīkstākā sastāva riepām sasniedza 2005. un 2006. gada pasaules čempions Fernando Alonso, atstājot Maksu Verstapenu un Valteri Botasu sev aiz muguras. Arī otrs “Alpine” braucējs Estebans Okons atrodams neierasti augstu – 4. pozīcijā virs Hamiltona un Peresa. “Alpine” un “Alfa Romeo” braucēji uzrādīja ātrāko maksimālo ātrumu taisnē.

Fernando Alonso apļa laiks bija par 2 sekundēm lēnāks kā paša Q3 sasniegtais rezultāts vakardien notikušajā kvalifikācijā.

Sprinta brauciens Sanpaulu risināsies 21:30 pēc Latvijas laika. Braucējiem tajā būs jāveic 24 apļi. Komandām jāpieņem lēmums, vai izmantot ātri dilstošās mīkstākās riepas, vai vidējā sastāva komplekts, kas padarīs apļu laikus lēnākus, bet nenodils līdz finišam.

Sanpaulu otrie treniņi