Makss Verstapens sacīkšu nedēļas nogali iesāka ar ātrāko apļa laiku pirmajos treniņos, Pjērs Gazlī otrais, kamēr Valtteri Botass uzstādīja trešo ātrāko apļa laiku.

Kataras Grand Prix pirmie treniņi notika dienas vidū, kas nozīmē, ka apļu laiki un formulu uzstādījumi var krietni mainīties kvalifikācijā un sacīkstē. Kvalifikācija un sacīkste noritēs sestdienas un svētdienas pievakarē, līdz ar to arī trases temperatūra būs zemāka.

Makss Verstapens lieliski iesāka piektdienas treniņus, pirmo sesiju noslēdzot ar ātrāko apļa laiku 1:23.723. To pašu gan nevar par teikt par viņa komandas biedru Serhio Peresu, kurš ierindojās astotais, būdams vairāk kā sekundi lēnāks par nīderlandieti. ‘AlphaTauri’ tikmēr uzrādīja lielisku sniegumu ar abām vienībām – Pjērs Gazlī otrais, Juki Cunoda piektais, uzreiz aiz abiem ‘Mercedes’.

Valtteri Botass ātrākais apļa laiks bija par 0,47 sekundēm lēnāks par Verstapena uzstādīto, kas pieļaujams piektdienas treniņos, taču tikmēr Hamiltona garāžas pusē saskatāmas sarauktas pieres – brits uzstādīja apļa laiku, kas bija par vairāk kā 0,7 sekundēm lēnāks kā Verstapena, kā arī Hamiltons sūdzējās par nepietiekamu dzinēja jaudu.

Pilotiem šonedēļ jābūt arī īpaši uzmanīgiem ar trases limitiem – FIA sacīkšu kontrole paziņojusi, ka īpaši skatīsies, lai tie tiktu ievēroti un nekavēsies, lai dzēstu apļu laikus vai piemērotu sodus.

Kataras Grand Prix – pirmie treniņiImage