Formula 1 pasauli 28.novembra svētdienas rītā ir satricinājusi ziņa, par Sera Frenka Viljamsa nāvi. “Williams” komandas dibinātājs aizgājis aizsaulē 79 gadu vecumā.

Frenks Viljams guva visaptverošu ievērību un cieņu ne tikai savu Formula 1 sasniegumu dēļ “Williams” komandā, bet arī sava dzīves prieka un gribas spēka dēļ. Līdz pat savai nāvei Frenks Viljams bija vecākais tetraplēģijas pacients pasaulē.

Sers Frenks Viljams tā pa īstam nespēja atgūties pēc savas sievas Džinijas nāves 2013.gadā. Abi kopā bija pavadījuši vairāk kā 40 gadus un tieši sieva bija viņa stiprākais atbalsts grūtos brīžos.

Pēdējos gados, kad “Williams” komanda vēl piederēja Seram Frenkam Viljamsam, komandas vadības grožus bija pārņēmusi viņa meita Klēra Viljamsa, tomēr 2020.gada septembrī komanda tika pārdota jauniem īpašniekiem.

Pēdējos gados Frenka Viljamsa veselība strauji pasliktinājās un viņš reti apmeklēja Formula 1 sacīkstes klātienē, turklāt nevēlama infekcija pirms pāris gadiem jau radīja smagu veselības krīzi, kas viesa bažas par viņa dzīvību. Tāpēc pēdējā laikā viņš atradās gandrīz nepārtrauktā gultas režīmā, ļoti kontrolētā vidē.

1 KOMENTĀRS