‘Williams’ turpina komandai pievienot bijušos VW motorsporta divīzijas locekļus – šoreiz noslēgts līgums ar Svenu Smītu, kurš jau iepriekš strādājis kopā ar šobrīdējo ‘Williams’ izpilddirektoru Jostu Kapito VW rindās.

Smīts kopā ar Kapito veiksmīgi aizveda VW pasaules rallija čempionāta komandu līdz 3 braucēju un konstruktoru čempiona tituliem pēc kārtas. Smīts tolaik pildīja komandas menedžera lomu, kamēr Kapito bija tobrīdējais motoru sporta divīzijas vadītājs. Pēc Kapito aiziešanas uz ‘McLaren’ F1 komandu, Smīts pārņēma vadības grožus, taču, nu, pēc četriem gadiem, abi atkal satikušies ‘Williams’ rindās.

Kapito 2021. gada sezona ir pirmais gads kā ‘Williams’ komandas direktoram, un jau pierādījis sevi kā cienījamu līderi. Pēc neveiksmīga sezonas sākuma un komandas sporta direktora Simona Robertsa aiziešanas, Kapito uzņēmās nastu uz saviem pleciem, un identificēja, ka komandai nepieciešama restrukturācija, lai varētu atkal cīnīties par uzvarām, vai vismaz punktiem.

Smīts savus pienākumus ‘Williams’ pilda jau mēnesi, un apmeklēja savu pirmo F1 posmu ar komandu Katarā, taču oficiāls paziņojums par jauno sporta direktoru netika līdz šim izlaists. Smīts uzņemsies atbildību par komandas reprezentāciju jautājumos, kas saistīti ar FIA, citām komandām un motoru sporta asociācijām, kā arī vispārējo atbildību par sacīkšu komandu un jauno braucēju akadēmiju. Tajā pašlaik atrodas  Džeks Aitkens, Rojs Nissanijs un Džeimija Čadvika.

Smīts un Kapito gan nav vienīgie bijušie VW motorsporta divīzijas locekļi, kas šobrīd atrodas ‘Williams’ sastāvā – arī komandas tehniskais direktors Francis-Haviers Demaisons iepriekš strādāja VW WRC komandā tās ziedu laikos, kā arī bija viens no galvenajiem VW IDR elektriskās sacīkšu mašīnas izstrādātājiem.