Viss ir galā! Hamiltons paliek otrajā vietā Abū Dabī Grand Prix izcīņā, jo neviens viņa pārstāvētās “Mercedes” komandas protests netika apmierināts. Līdz ar to Maksa Verstapena čempiona svinības var turpināties.

Pirmais “Mercedes” iesniegtais protests par situāciju kurā Hamiltons gandrīz nonāca aiz Verstapena vēl drošības mašīnas aplī tika noraidīts ļoti ātri. Pēc ilgakas izmeklēšanas tiesneši nolēma neveikt korekcijas sacensību rezultātos arī attiecībā uz otru protestu, kas bija vērsts pret atpalicēju daļēju palaišanu īsi pirms drošības mašīnas došanās malā.

Pēc sacensībām Hamiltons pat nedevās uz preses konferenci, kā arī nerunājās ar medijiem pirms protesta izskatīšana bija galā, atbilstoši “Mercedes” komandas norādījumiem. Septiņkārtējais čempions gan paslavēja savu cīņu biedru, kurš 2021. gadā izrādījās pārāks.

Pirmkārt, vēlos apsveikt Maksu un viņa komandu. Domāju, ka mēs šogad ar komandu paveicām lielisku darbu. Visi vīri un dāmas šeit un rūpnīcā strādāja ļoti smagi visu gadu. Šī ir bijusi pati smagākā sezona, tādēļ esmu lepns par viņiem. Man ir prieks bū daļāi no šī piedzīvojuma kopā ar viņiem. Mēs sevi pilnīā atdevām sezonas pēdējā daļā. Darījām visu, kas ir mūsu spēkos un nekad nepadevāmies. Tas ir pats galvenais.”

Nelielu mierinājumu Hamiltonam un “Mercedes” komandai sniegs fakts, ka viņi guva virsroku pār “Red Bull” konstruktoru kausā. Komandu ieskaitē “Mercedes” kopš 2014. gada nav pārspēti.