Ja esat īpaši pārliecināti par kāda braucēja vai komandas gaidāmajām sekmēm un Jūsu rīcībā ir brīvi pieejami līdzekļi, sporta totalizators ir lielisks veids, kā padarīt skatīšanos vēl aizraujošāku. Protams, jāatceras par atbildīgu apiešanos ar līdzekļiem, jo azartspēles var izraisīt atkarību.

Jaunajiem spēlētgribētājiem jāizvērtē, kurš sporta totalizators un tā piedāvātie bonusi visprecīzāk atbildīs vēlmēm un iespējām.

Hamiltona un Verstapena duelis

Sporta totalizators visreālākās izredzes uz 2022. gada Formula 1 titulu prognozē tiem pašiem braucējiem, kas par to cīnījās pērn – Luisam Hamiltonam un Maksam Verstapenam. Pēc pēdējā aplī piedzīvotās neveiksmes Hamiltons ir asinskārs atgūt zaudēto. Viņa izredzes šogad tikt pie astotā titula tiek vērtētas ar mazliet augstāku iespējamību kā Verstapena iespējas triumfēt otro gadu pēc kārtas.

Zīmīgi, ka “Mercedes” izredzes iegūt vēl vienu konstruktoru kausu šobrīd tiek prognozētas kā iespējamākais scenārijs. Tas lielā mērā saistāms ar talantīgā Džordža Rasela piesaisti, kurš pērn spēja tikt uz pjedestāla pat ar mazspējīgo “Williams” formulu. Ja cerības attaisnosies, “Red Bull” 2022. gadā neklāsies viegli, ņemot vērā, ka pērn Peress guva mazāk punktu par Raselu.

‘Ferrari’ atdzimšana

Protams, kamēr nav aizvadīti pirmssezonas testi, precīzus minējumus par gaidāmo sezonu izteikt nav viegli. Iespējams, tieši tādēļ šis ir laiks riskantai likmei uz kādu braucēju, kas netiek uzskatīts par favorītu. Uzreiz aiz Hamiltona, Verstapena un Rasela par reālākajiem konkurentiem tiek uzskatīti “Ferrari” braucēji un Lando Noriss no “McLaren”, kuru izredzes tiek vērtētas augstāk par Peresa iespēju kļūt par čempionu.

Vērts atzīmēt, ka sporta totalizators prognozē Šarlam Leklēram aptuveni divreiz labākas izredzes nekā viņa komandas biedram Karlosam Saincam, kurš pērn kopvērtējumā guva vairāk punktu. Leklērs tiek uzskatīts par supertalantu, tomēr stabilitāte un izvairīšanās no liekiem kontaktiem bija rallija leģendas dēla panākumu atslēga.

Lejasgals bez izmaiņām

Par spīti izmaiņām tehniskajos noteikumos un pērn ieviestajiem budžeta griestiem, “Williams”, “Alfa Romeo” un “Haas” komandu izredzes joprojām tiek prognozētas kā teju neiespējamas. Brīnumi gadās. To lieliski pierādīja “Brawn GP” 2009. gadā un tehniskās izmaiņas ir īstais brīdis, lai atrastu noteikumos kādu caurumu.

Pie tam “Alfa Romeo” tikusi pie Valteri Botasa un debitanta Guanju Žou. Jaunas sejas atrodamas arī “Williams” komandā, kur savu F1 atgriešanos piedzīvos Alekss Albons. Tikmēr “Haas” komanda sastāvu nemainīs – Miks Šūmahers un Ņikita Mazepins ar vienas sezonas pieredzi, visticamāk, būs ātrāki un precīzāki kā pirms gada. Bet vai tā būs? Gaidīsim un redzēsim!