Atjaunotajā Austrālijas GP mājvietas trasē Albertparkā ir izbūvētas papildus piecas skatītāju tribīnes, lai apmierinātu ievērojami pieaugušo pieprasījumu pēc biļetēm.

Papildus 5 tribīnes

“Austrālijas Grand Prix Corporation”, kas organizē posmu, ziņo par ‘bezprecedenta biļešu pārdošanas tempiem un pieprasījumu’, tāpēc pieņemts lēmums papildus tribīņu celtniecībai.
Viena no papildus tribīnēm uzbūvēta ātrās izliektās taisnes (trases konfigurācijā 8. un 9.līkums) beigās, kur iepriekš bija ass bremzēšanas punkts, bet tagad izveidots plūstošs līkumu komplekss pie Lakeside Drive avēnijas.

Šīm pārmaiņām kombinācijā ar vairākās vietas paplašināto trasi vajadzētu uzlabot apdzīšanas iespējas Albertparka trasē. Tostarp pārējās jaunās tribīnes izvietotas 5., 8., 11., un 12.līkumos.

“Mūs pārsteidza negaidītais entuziasms pirms Formula 1 posma Autrālijā,” skaidro Austrālijas posma korporācijas pārstāvis Artūrs Džilions. “Šī gada posms solās būt neaizmirstams un mēs nevaram vien sagaidīt skatītājus atpakaļ Albertparka trasē.”

F1 atgriežas Austrālijā

Austrālijas GP šogad plānots 8.-10.aprīlī – kā trešais F1 čempionāta posms pēc Bahreinas un Sauda Arābijas, kā arī pirms pirmā Eiropas posma Imolas trasē. Tā būs pirmā reize kopš 2019.gada, kad risināsies Austrālijas GP, jo tieši ar Melburnas sacīksti sākās COVID-19 ieviestais haoss arī Formula 1 čempionātā.

Nupat notikušajā Austrālijas Open tenista turnīrā bija nelieli skatītāju apmeklējuma ierobežojumi dēļ augstajiem Omikron rādītājiem Viktorijas štatā. Taču “Austrālijas Grand Prix Corporation” boss Endrjū Vestakots apliecināja, ka plāns ir aprīlī Austrālijas GP aizvadīt ar pilnām skatītāju tribīnēm.