9.februārī “Red Bull” komanda kā otrā vienība aiz “Haas” prezentē savu 2022.gada modeli Red Bull RB18.

Komandas sastāvs uz 2022.gada sezonu paliek nemainīgs – kopā ar jauno čempionu Maksu Verstapenu startēs Serhio Peress, tomēr šajā sezonā meksikānim jāparāda stabilitāte, kas ļautu šo vietu saglabāt arī turpmāk. Tostarp Makss Verstapens jaunajā sezonā izmantos Nr1.

Jauns titulsposnsors

Līdz ar jauno titulsponsoru Oracle, 2022.gada sezonā komandas oficiālais nosaukums būs Oracle Red Bull Racing. Oracle, kas jau pērn bija viens no komandas partneriem, ir starptautiska datortehnoloģiju korporācija, kas savu pieredzi un zināšanas piedāvās arī Red Bull komandai un palīdzēs tās uzdevumu rsināšanā.

Kristians Horners: “Ņemot vērā jaunaos noteikumus, attīstība sezonas laikā būs ļoti strauja, taču visi būs ierobežoti ar budžeta griestiem. Arī mēs esam noraizējušies vai Red Bull RB18 izstādē neesam palaiduši garām kādu svarīgu detaļu un tāpēc ar nepacietību gaidīsim visas mašīnas trasē.”

Verstapens: vēl jāpierod pie jaunā skata

Makss Verstapens: “Lai arī izcīnīts čempiona tituls, sajūtas nav atšķirīgas no citiem gadiem – vienkārši nevaru sagaidīt, kad atkal sēdīšos mašīnā un sāksim to attīstīt. Esmu labi atpūties un fiziski sagatavojies jaunai sezonai.”

Kā atzina Kristians Horners, tad ierodoties pirmajā posmā mašīnas visām komandām izskatīsies citādi nekā prezentācijā un pat pirmajos testos. Tostarp Makss Verstapens paziņoja, ka vēl jāpierod pie citām sajūtām kokpitā. No pilota sēdvietas redzamība ir cita, jo jaunās riepas ir par 6 cm augstākas nekā pagājušajā gadā.