Williams Racing komanda šodien virtuālā prezentācijā atrādīja sava jaunā modeļa Williams FW44 krāsojumu.

Komandas mašīnas krāsojumā saglabātas tradicionākās Williams krāsas, kā arī parādījušies jauni toņi, kas simbolizē jaunus partnerus, ēru un komandas attīstības stadiju, teiks vienības paziņojumā.

“Jau pērn komanda sasniedza zināmu progresu pēc iepriekšējo gadu grūtībām,” skaidroja komandas boss Josts Kapito. “Komandas plānos ietilpst turpināt šo progresu un atgriezties līmenī, ar kuru visiem vēsturiski saistās Williams vienība.”

“Man ļoti patīk jaunais krāsojums,” paziņoja Nikolass Latifi. “Mums bija ļoti svarīgi saglabāt zilo kā pamatkrāsu un kā sinonīmu Williams Racing. Taču šādu toņu papildinājums iepriekš nav redzēts – luminiscējoši sarkanai būs labi pamanāms trasē.”

“Williams FW44 krāsojums ir tīrs un vienkāršs,” atzina Aleks Albons, kurš vienībā ir nomainījis Džordžu Raselu. “Man patīk, ka zilā krāsa ir palikusi vēl vairāk un tagad ļoti vēlos mašīnu ieraudzīt trasē dabiskā gaismā. Barselonas testos stāv priekšā rūpīgs darbs, tur nevarēs izniekot laiku. Mums nav daudz testus dienas un tāpēc ātri jāspēj noorentēties datos, jāatrod mašīnas stiprās puses un lietas, kas jāuzlabo.”