Video straumēšanas platforma ‘Netflix’ izplatījusi informāciju, ka populārais F1 seriāls “Drive to Survive” ceturtās sezonas dienasgaismu ieraudzīs 11. martā.

“Drive to Survive” ir plašu popularitāti guvis dokumentāls seriāls, kurš “Netflix” platformā F1 faniem pirmoreiz bija vērojams 2019. gada pavasarī. Seriāla veidotāji 10 sēriju garā ciklā ielūkojās iepriekšējās sezonas dramatiskākajos notikumos trasē, kā arī parādīja sporta līdzjutējiem čempionāta virtuvi, kurp parasti nav pavērti kameru objektīvi.

Seriāls iemantoja plašu popularitāti visā pasaulē un tika nominēs vairākām balvām. Ar tā palīdzību izdevies piesaistīt veselu paaudzi jaunu skatītāju, kuri ļoti intriģējošā formātā tiek ievilkti nebeidzamā piedzīvojumā. “Drive to Survive” panākumi likuši sarosīties arī citiem sporta veidiem, radot grūdienu dokumentālo seriālu lauciņā.

“Drive to Survive” ceturtā sezona “Netflix” platformā būs pieejama sākot no 11. marta. Šai pašā dienā tiks uzsākts otrais pirmssezonas testu cikls, bet nedēļu vēlāk Sakiras trasē sāksies treniņi čempionāta pirmajam posmam. Cītīgākie seriāla skatītāji, visticamāk, pagūs noskatīties 2021. gada sezonas atskatu pirms 2022. gada čempionāts uzņems apgriezienus.

Jāpiebilst, ka pagājušās sezonas čempions Makss Verstapens nav apmierināts ar to, kā notikumi tiek pasniegti, vērpjot intrigas, kur tās neesot. Šī iemesla dēļ Verstapens pieņēma lēmumu nesniegt intervijas seriāla veidotājiem. Viņa cīņa ar Luisu Hamiltonu par čempiona titulu līdz pat pēdējā apļa finišam kalpos par lielisku materiālu aizraujošu sižetu veidošanā.

2022. gada sezonas pirmais posms Bahreinā risināsies 20. martā.