Makss Verstapens ir paziņojis, ka nepiedalīsies gaidāmās sezonas Netflix seriālā “Drive to Survive”.

Čempionāta līderis Verstapens pirms ASV GP posma atzina, ka seriāla veidotāji iepriekš ir daudz lietas izdomājuši un iepriekšējās sezonās radījuši neesošas sižeta līnijas.

“Viņš izdomāja pāris sāncensības un pilotu nesaskaņas, kas dzīvē nemaz neeksistēja,” paziņoja Makss Verstapens. “Tāpēc es nolēmu, ka nebūšu daļa no jaunās sezonas un nesniegšu intervijas, jo tad viņiem nebūs, ko rādīt (attiecībā uz mani).”

Verstapens: Viņi uztaisīs tā, lai es izskatos pēc pārgalvīga pilota

“Es nekad necenšos lietas īpaši dramatizēt, man patīk pieturēties pie faktiem un reālām lietām, kas tiešām it notikušas,” skaidroja “Red Bull” pilots, kurš jau pagājušā gadā nebija apmierināts ar to, kā viņš tiek attēlots Formula 1 čempionātam veltītajā seriālā.

“Problēma ir tā, ka viņi vienmēr uztaisīs tevi tādu, kā viņiem vajag,” paziņoja Verstapens. “Lai arī ko es teiktu, viņi uztaisīs tā, lai es izskatos pēc neapdomīga un pārgalvīga pilota, jo tas labāk atbilst viņu sižeta līnijai.”

Ceturtā “Drive to Survive” sezona, kas atainos 2021.gada sezonas notikumus, pie Netflix skatītājiem nonāks 2022.gada sākumā.